Açılış organizasyonlarda klasik etkinliklerin dışına çıkarak şirketinizin yada ürünlerinizin tanıtımı farklı bir konsept kullanılarak halka daha çabuk tanıtılması ve işyerinizin çevreye tanıtılmasını ihtişamlı görselliklerle ile süsleyerek yapılacak olan açılışın en doğru şekilde müşterilerinize yansımasını sağlamaktadır.

Açılış organizasyonunuz çevrenizde yeteri kadar ses getirdiği takdirde sizi fark edenlerin sayısı da artacaktır. böylece müşterilerinizin sizi daha erken tanımalarına firsat verecektir.

Açılış organizasyonlarının asıl amaçları bulunduğunuz çevrede dikkat çekmek ve işyerinizin çevrenizdeki esnaf ve komşularınız tarafından fark edilmesini sağlamaktır. ne kadar çabuk fark edilirseniz bir o kadar satış hizmetinize de başlarsınız

Bir açılış organizasyonun hedefine tam olarak ulaşmasını istiyorsanız firmanıza uygun bir paket seçmelisiniz. Organizasyonların ses getirecek özellikte planlanması ve dikkat çekecek etkinliklerin icra edilmesi gerekmektedir.

Basit sıradan yapılan bir organizasyon çevrede fazla dikkat çekmeyeceği gibi getirisi de tam istenildiği gibi olmayacaktır. Organizasyonların fark edilmesini sağlayan süslemeler ve ilgi çekici aktiviteler, özel eğlenceler, maskot tanıtım elemanları, palyaço gösterileri, hostes elemanları, ses sistemi ve müzik yayınlarının yapıldığı ihtişamlı ve keyfili bir açılış organizasyon etkinliğidir. 

Organizasyonlarda gelecek olan davetliler ve yoldan geçen müşterileriniz için ufak çaplı bir catering hizmeti alabilirsiniz. kuru yiyeceklerden oluşan aparatif ikramlarda bulunabilirsiniz

Organizasyonlar için firmalarımız size uygun fiyat teklifini oluşturmak için mekan önünde gerekli ön çalışmayayı yaparak açılış organizasyonunuzun en iyi şekilde geçmesi için gerekli olan hizmet dökümünü çıkaracaktır. sizin ihtiyacını olan tanıtımları ve yapılması gereken etkinliklerin en iyi şekilde geçmesini sağlayacaklardır.

Baskılı ve Baskısız Balon
Dekoratif Uçan Balonlar
Açılış Kokteyl İkramları
Bayrak Süsleme
Tül ve Çiçek Dekoratif Süsleme
Palyaço Hizmeti
Zincir Balon Süsleme
Şişme Maskotlar
Sesli Yayın Aracı Hizmeti
Tahta Bacak Adam
Şişme Dans Eden Adamlar
Ses ve Işık Sistemleri
Sunucu Hizmeti
Dans ve Eğlence Gösterileri
Lokma Dağıtımı
Ekipman ve Malzeme Temini
Fotoğraf ve Kamera Çekimleri
Stand ve Tanıtım Hizmetleri
Konfeti Atışı Hizmeti
Havai Fişek Gösterisi
Sis ve Duman Efektleri
Basın Danışmanlık Hizmeti
Protokol Hizmeti
İkramlar ve Servis İçin Hostes Temini

Comments are closed.