” Pasta düğünlerin vazgeçilmez trendlerinin bir parçasıdır. sahneye çıkışı düğünlerin en tatlı anlarındandır, pasta sahneye çıkarken çocuklar hatta davetliler bile bütün dikkatlerini pasta üzerinde yoğunlaştırırlar. ”

Sizlerde o anı en güzel şekilde yaşayabilmeniz için en güzel pasta trendleri ile arasından size en uygun olanını tercih etmelisiniz.

Pasta davetli olan herkesin ilgisini çekebilecek ve düğün organizasyonunun tamamlayıcı unsurlardandır.

Hiçbir düğün pastasız olmaz. ve davetli olan herkes de pastanın sahneye çıkışını beklerler

 

Şaheser Pastalar

Usta eller tarafından şahene bir mimar tarzı ile hazırlanmış bu pastaların şıklığı sizleri bile büyüleyecektir.

Şıklığın ve zerafetin son noktası diyebileceğimiz bu şaheserler lezzetleri ile de kendilerinden söz ettirecek damak tadına sahiptirler. ihtişamlı bir şekilde sahneye çıkan bu pastalar organizasyon konseptine uygun yenilebilir tarzdan süsleme ve aksesuarlarla geceye ayrı bir renk katacaktırlar.

İçeriğini ve lezzetini kendi zevkinize göre ayarlatabilir hatta istediğiniz tasarımı da uygulatabilirsiniz. büyüklüğünüde bütcenize uygun olarak değiştirme imkanınız bulunmaktadır.

Cupcake Pastalar

Kişiye göre özel olarak hazırlanmış bir kek türüdür. şimdilerde alternatif olarak düğün pastası olarak da kullanılmaya başlanmıştır.

Davetliler için farklı damak tadlarında hazırlanan bu pastalar son dönem tercihleri arasında yerini almaktadır.

Alternatif renk ve lezzetler sunan Cupcake pastaları kişiye göre sunulması açısından değişik bir ikram seçeneğidir

 

Makaronlar

Bütün pastanelerde yerini almış olan bu ufak kurabiyeler şimdilerde düğün gecelerinde kendinelerine yer edinmiştirler.

en çok tüketilen kurabiye türlerinden olan bu makaronlar krema ve bademin lezzeti ile bütünleşip farklı renkler ile göz alıcı bir ikram tercihi olmuşturlar.

Farklı renklerle servis yapma imkanı sağlayan minik tatlılar sahip oldukları renkler sayesinde düğün konseptlerine uyum sağlayarak düğün pastalarının yanında en iyi yardımcı atıştırmalık görevlerini yapmaya hazırdırlar.

Vintage Retro düğün konseptlerinde en çok tercih edilen pasta türlerinden olduklarını ve son günlerde düğünlerde sıkca gördüğümüzü de sizlerde belirtmek istiyoruz.

 

Çikolatalı Pastalar (Meyveli)

Çikolata ve meyve karışımı ortaya çıkan hafif dayanılmaz lezzetler, çikolata içerisinde batırılmış taze meyvelere kimse hayır diyemez.

Vazgeçilmez bir tat olan çikolatayı hepimiz severiz. birde içinde meyve varsa ozaman daha lezzetli düğün pastası olması kaçınılmaz olur.
Mevsimsel meyvelerin düğün pastasında kullanılması pasta fiyatını da aşağı çekecektir.

Hemde pastanın içerisinden çikolaya batırılmış vaziyette çıkan bir çilek inanılmaz bir lezzet katacaktır düğün pastanıza

 Gelin & Damat Figürleri

Düğün pastalarını daha gösterişli ve ihtişamlı yapmak için ufak minyatürler kullanılarak süslenmesi ve sahneye çıkarken cazibesinin arttırılması
Romantik bir düğün yapıyorsanız pasta üzerinde kullanılacak bir gelin damat figürü çok iyi gelebilir.

Gelin damat minyatür figürleri pasta üzerine istediğiniz renkte koyulabilir. örneğin beyaz yada uçuk pembe renkler pastanın daha şık görünmesini sağlar.

Sıradışı ve İlginç Pastalar

Yetenekli biriyim diyorsanız pastanızı sıradışı komik yada usta bir tasarımla servis edebilirsiniz. parti konseptine önem veriyor ve herşeyin geceye uygun olmasını istiyorsunuz.

Davetlileriniz eğlensin yesinler içsinler düğün geceniz her anı ile hatırlasın istiyorsanız sıradışı düğün konseptinize pastanızı da dahil edebilirsiniz.

Yada tasarım bir arkaşanızdan veya organizasyonu yapan firmanızın tasarımcı personelin yardım alabilirsiniz. düğün ruhunu yansıtacak pastanızı tasarlatarak sahneye çıkışında bütün dikkatleri üzerine toplanmasını ve sizin şıklığınızla yarışmasını sağlayabilirsiniz.

Eşşiz fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek ve hayalinzdeki pasta modelini yaptırmak için düğün pastası firmalarından da ilham alabilirsiniz