Organizasyon konusunda öncü firmalarından biri olarak,Türkiye ve Avrupa’dan gelen müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için yaptığımız çalışmalara kendi ruhumuzu da katarak ortaya çıkardığımız fikirlerimizi müşterilerimizle paylaşıyor ve onların en özel günlerinde yanlarına oluyoruz. gerek organizasyon temalı gerekse fikirlerimiz ile ortaya çıkardığımız tasarımlar standartların çok üstündedir.

Türkiye genelinde yapmış olduğumuz çalışmalar ve etkinlikler sonucunda oluşan tecrübelerimizi her geçen gün daha da geliştirerek çiftlerin ve firmaların isteklerini gözetmekteyiz.

her zaman bizden söz edenlerin bizim hakkımızda kendisini yenilen ve özgün çalışmalar yapan bir firma olarak tanınmaktan gurur duyuyoruz. Sürekli sıra dışı çalışmalara imza atmaktayız.

Yurt içi ve yurt dışında düzenlediğimiz düğün organizasyon’larının tüm aşamalarında (davetiye,gelinlik,kına,düğün salonu, balayı ), bizi öncü yapan ödün vermediğimiz başlıca değerlerimizdir. 

 

dugunix-hakkimizda

 

 ” Güvenirlik, Kalite, Sıradışılık, Müşteri memnuniyeti ” bizim için en önemli sadakatle bağlı kaldığımız ilkelerimizin başında gelmektedir. Şıklığı, Zerafeti,Estetiği, Renkleri,Kokuları, Sadeliği, bütün en leri birleştirerek hayallerinize küçük dokunuşlarla pencereler açmayı başardık.

Firmamız ilk günkü gibi kaliteden, zerafetten ve şıklıktan vazgeçilmemesi gerektiğini prensip haline getirerek, En özel anlarınızı, hayellerinizi, düşlerinizi süsleyen organizasyonların gerçeğe dönüştüğünü görmesi asil görevleri arasında yer almaktadır.

Sürekli yenilenerek ve vizyonumuzu genişleterek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. hayal gücümüzün sınırlarını zorlamaktan hiç vazgeçmedik. yurtiçi ve yurtdışında sayısız organizasyonlara imza attık.

Bir Cevap Yazın