HAKKIMIZDA

Düğünix.com ne iş yapar ?

Düğünix olarak Açılış, Düğün, Kına, Gezi, Piknik, Kokteyl gibi Organizasyonlarınızı planlayarak etkinliklerinizin en iyi şekilde geçmesine yardımcı olur. Aynı zamanda evlenecek olan çiftlere düğün sektöründe faliyet gösteren firmaları tanıtır. ve firmalar hakkında bilgi paylaşımı yapar. Organizasyonların ve Eğlencelerinizin gerçekleşeceği mekanları araştırır ve sizler için doğru mekanı seçmenize yardımcı olur. Kısaca biz sadece özel günlerin daha güzel geçmesi için yardımcı oluyoruz.

BİZ KİMİZ ?

Nasıl Başladık ?

Firmamız 2005 yılında organizasyon firması olarak kurulmuş olup, yıllardır profesyonel ekip ve ekipmanları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerinin bütün isteklerine cevap verebilecek potansiyele sahip olan firmamız bünyesinde değişik temalı konseptleri barındırmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz

Organizasyon ekibimizle birlikte kendimize ait özgün çalışmaları konsept olarak üreterek evlenecek olan çiftlere, yada organizasyonu yapılacak olan firma müşterilerimize sunuyoruz. müşterilerimizin istekleri varsa onları da uygun tema haline getirip gerekli organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Neler Yapıyoruz

Biz Organizasyon firması olduğumuz için organizasyon adına her işi yaparız. hani hep derler her işi yapan hiçbir işi yapamaz diye. bizde acaba o kişilerden miyiz yoksa işimizde profesyonel bir ekip miyiz ona da müşterilerimiz karar vereceklerdir.

Neler Yaptık

Şıklığı, Zerafeti, Estetiği, Renkleri,Kokuları, Sadeliği, birleştirerek hayallerinize küçük dokunuşlarla pencereler açmayı başardık.

İşimiz Neden Önemli ?

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli sadakatle bağlı kaldığımız ilkelerimizin başında gelmektedir. bizden menun kalmayacağınızı düşündüğümüz hiçbir işi almayız. aldığımız işinde, aldığımız ücretinde hakkını veririz.

Bir Cevap Yazın