”Açılış organizasyonları firma ve şirketlerin yeni oluşumları yada büyüme amaçlı yeni hedeflere açılmaları açısından oldukça önemli bir etkendir.”

Açılış Organizasyonların da Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

Organizasyon şirketleri bir firma için hem danışmanlık hemde kurumsal kimlik çalışmaları yaptıklarından kurumsal kimliğin tanıtımını da en iyi yine organizasyon reklam firmaları yapar.

örnek olarak bir mağazanızın açılışını yapıyorsunuz yada ürünlerinizi tanıtmak istiyorsunuz bunu ilk olarak mağazanızın açılışını etrafanıza yada komşularınıza duyurmanız gerekiyor.

Aslında esnaf çevresi iş referansları açısından oldukça önem arz etmektedir. bizim toplumumuzda bir yerden bi ürün almaya gidiyorsak ilk sokağa girdğimiz zaman rastgele girer adres yada direk alacağımız ürünü sorarız.

örneğin ben şu ürün arıyorum nerde bulabilirim gibi. sorduğumuz ürünü komşunuzun bilmesi için komşunuzun sizin arka sokakta böyle bir mağaza açtığınızdan haberi olması gerekir.

eğer siz açlışınızdan etrafınızı haberder etmemişseniz yada sokaktan geçen insanalara bunu duyurmamışsanız civardan kimsenin böyle bir dükkanın ne açılışından haberi olur nede o mekanda satılan ürünlerden haberi olabilir.

İşyeri, Mekan, Cafe, Bayii, Mağaza,Restaurant, Otel, Butik gibi mağaza açılışlarında reklam ve tanıtım yapılması sizin açınızdan oldukça önemlidir.

bir organizasyon firması için ödediğiniz ücreti 10 tane insanın sizi fazladan görmesi yada işyerine dikkat çekildiğinden dolayı insanların akın etmesi sayesinde aynı gün içerisinde bile ödediğiniz miktarı çıkarabilirsiniz.

Tanıtım işinin bizler için ne kadar önemli olduğunu bizler daha yeni yeni anlamaya başladık. Reklamın önemini ürün satışlarından tanıtımın etkisini, mağaza yada firmalaın kurumsal logo çalışmalarını,

toplatantı organizasyonları yada eğitim seminerlerinde davetliler için yapılması icap eden hizmeti bizler daha yeni yeni dış ülkelerden örnek alarak uygulamaya başladık.

halbuki bizim geçmişimizden söylenen bazı sözler aslında bizim daha öncelerden butür organizasyonlardan haberimiz olduğunu ancak uygulama aşamalında sorunlar yaşadığımızı göstermektedir. 

Atalarımızdan duyduğumuz bazı sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum örneğin: reklamın iyisi kötüsü olmaz. yada 100 tl kazanıyorsan 90 tl sini reklam harcayın diye söyleyen birileri gibi benzeri örnekler mevcuttur.

zaman tanıtım zamanı, zaman reklam zamanı, harcamadan kazanmazsınız, bişey harcamanız gerekiyor ki karşılığını alasınız. dükkanı sessiz sedasız aç sonra gidip bilgisayar

karşısında oturmakla yada sessiz sessiz gelip gitmekle o mekan iş yapmaz. mekanı tanıtmak, anlatmak ve canlandırmak gerekir.

Açılış Organizasyon, Reklam Hizmetleri, Matbaa Hizmeti, Tanıtım Hizmeti, Kurumsal Kimlik Tasarımları Gibi Çalışmaları Firmamız Aracılığı İle Yaptırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın